Gran Vía 50, 5º Bilbao94 400 28 06
  • eu
  • es

Jadaneko ikastaro guztiak erakusten

Cursos subvencionados. Para preinscribirse pinche sobre el titulo del curso.

IzenburuaData HasieraData amaieraOrdutegia eta egunakModalitateaIraupen
GARAIERA LANETAN TEKNIKARIA. KURTSO TEORIKO-PRAKTIKOA2019-09-092019-09-12ASTELEHENETIK OSTEGUNERA 14:00TIK 19:00RAPresentziala20
ACCESS 2010/2013 AURRERATUA2019-09-162020-03-31Kurtsoaren datak, taldeen eraketaren araberaTeleformazioa35
2019-09-162020-03-31Kurtsoaren datak, taldeen eraketaren araberaTeleformazioa30
AUTOMATA PROGRAMAGARRIAK S7 1200 I MAILA2019-09-162020-03-31Kurtsoaren datak, taldeen eraketaren araberaTeleformazioa50
AUTOMATA PROGRAMAGARRIAK S7 1200 II MAILA2019-09-162020-03-31Kurtsoaren datak, taldeen eraketaren araberaTeleformazioa50
OINARRIZKO ELEKTRIZITATEA2019-09-162020-03-31Kurtsoaren datak, taldeen eraketaren araberaTeleformazioa40
ELEKTRIZITATE INDUSTRIALA/ AUTOMATISMO ELEKTRIKOAK2019-09-162020-03-31Kurtsoaren datak, taldeen eraketaren araberaTeleformazioa45
ELEKTRONEUMATIKA2019-09-162020-03-31Kurtsoaren datak, taldeen eraketaren araberaTeleformazioa60
EXCEL 2010/2013 AURRERATUA2019-09-162020-03-31Kurtsoaren datak, taldeen eraketaren araberaTeleformazioa35
OINARRIZKO EXCEL 2010/20132019-09-162020-03-31Kurtsoaren datak, taldeen eraketaren araberaTeleformazioa30
FRANTSESA TELEFORMAKUNTZA (Maila guztien izenematea - mailaren froga egindo da)2019-09-162020-03-31Kurtsoaren datak, taldeen eraketaren araberaTeleformazioa50
INGELESA TELEFORMAKUNTZA (Maila guztien izenematea - mailaren froga egindo da)2019-09-162020-03-31Kurtsoaren datak, taldeen eraketaren araberaTeleformazioa50
HIDRAULIKA2019-09-162020-03-31Kurtsoaren datak, taldeen eraketaren araberaTeleformazioa50
INDUSTRI MANTENTZEA2019-09-162020-03-31Kurtsoaren datak, taldeen eraketaren araberaTeleformazioa70
OUTLOOK 2010/2013 REKIN LANAREN ANTOLAKETA2019-09-162020-03-31Kurtsoaren datak, taldeen eraketaren araberaTeleformazioa40
MEKANOGRAFIA ORDENAGAILUAREKIN2019-09-162020-03-31Kurtsoaren datak, taldeen eraketaren araberaTeleformazioa40
POWERPOINT 2010/2013 AURRERATUA2019-09-162020-03-31Kurtsoaren datak, taldeen eraketaren araberaTeleformazioa25
OINARRIZKO POWERPOINT 2010/20132019-09-162020-03-31Kurtsoaren datak, taldeen eraketaren araberaTeleformazioa25
EOLIKAS INSTALAZIO TEKNIKARIA2019-09-162020-03-31Kurtsoaren datak, taldeen eraketaren araberaTeleformazioa30
EGUZKI FOTOVOLTAIKOEN TEKNIKARIA2019-09-162020-03-31Kurtsoaren datak, taldeen eraketaren araberaTeleformazioa40
WORD 2010/2013 AURRERATUA2019-09-162020-03-31Kurtsoaren datak, taldeen eraketaren araberaTeleformazioa35
OINARRIZKO WORD 2010/20132019-09-162020-03-31Kurtsoaren datak, taldeen eraketaren araberaTeleformazioa30
KOSTUAK ETA AURREKONTUAK2019-09-162020-03-31Kurtsoaren datak, taldeen eraketaren araberaTeleformazioa25
FAKTURAZIOA2019-09-162020-03-31Kurtsoaren datak, taldeen eraketaren araberaTeleformazioa25
EZ FINANTZIARIENTZAKO FINANTZAK2019-09-162020-03-31Kurtsoaren datak, taldeen eraketaren araberaTeleformazioa40
FINANTIZAR ANALISIA ETA NOLA ULERTU BALANTZEAK2019-09-162020-03-31Kurtsoaren datak, taldeen eraketaren araberaTeleformazioa40
KONTRATU, NOMINAK ETA GIZARTE ASEGURANTZA2019-09-162020-03-31Kurtsoaren datak, taldeen eraketaren araberaTeleformazioa50
NAZIOARTEKO LOGISTIKAREN HASTAPENA2019-09-162020-03-31Kurtsoaren datak, taldeen eraketaren araberaTeleformazioa25
ADMINISTRAZIO PUBLIKOEN ADMINISTRAZIO-PROZEDURA ERKIDEKO 39/2015 LEGE2019-09-162020-03-31Kurtsoaren datak, taldeen eraketaren araberaTeleformazioa30
SEKTORE PUBLIKOKO KONTRATUEI BURUZKO LEGE BERRIAREN TEORIA ETA PRAKTIKA2019-09-162020-03-31Kurtsoaren datak, taldeen eraketaren araberaTeleformazioa30
ETEETAN KONTABILITATE PRAKTIKOA2019-09-162020-03-31Kurtsoaren datak, taldeen eraketaren araberaTeleformazioa60
KONTABILITATE PLAN OROKORRA2019-09-162020-03-31Kurtsoaren datak, taldeen eraketaren araberaTeleformazioa40
ERANTZUKIZUN ZIBILEKO ASEGURUA2019-09-162020-03-31Kurtsoaren datak, taldeen eraketaren araberaTeleformazioa20
GOOGLE TRESNEKIN PRODUKZIOA ETA LANKIDETZA2019-09-162020-03-31Kurtsoaren datak, taldeen eraketaren araberaTeleformazioa20
PERTSONA ARO DIGITALEAN2019-09-162020-03-31Kurtsoaren datak, taldeen eraketaren araberaTeleformazioa40
PERTSONEN ZUZENDARITZAK ETA TALENTUAREN GARAPENA2019-09-162020-03-31Kurtsoaren datak, taldeen eraketaren araberaTeleformazioa50
ETEn KUDEAKETA INTEGRALA2019-09-162020-03-31Kurtsoaren datak, taldeen eraketaren araberaTeleformazioa50
ERABAKI HARTZEA2019-09-162020-03-31Kurtsoaren datak, taldeen eraketaren araberaTeleformazioa30
SEGURTASUN ETA OSASUN KOORDINATZAILEA ERAIKUNTZA LANETAN2019-09-162020-03-31Kurtsoaren datak, taldeen eraketaren araberaTeleformazioa200
OHSAS 18001:2007 (EZARPENA ETA AUDITORETZA) – ISO 45001RA TRANTSIZIOA2019-09-162020-03-31Kurtsoaren datak, taldeen eraketaren araberaTeleformazioa100
SALMENTA TEKNIKAK ETA PLANGINTZA2019-09-162020-03-31Teleformazioa30
MINDFULNESS. AUTOESTIMUA, OREKA ETA ONGIZATEA2019-09-162020-03-31Kurtsoaren datak, taldeen eraketaren araberaTeleformazioa25
LANAREN TEKNIKARIA ATEX ETA GUNE KONFINATUETAN. KURTSO TEORIKO-PRAKTIKOA2019-09-232019-09-26ASTELEHENETIK OSTEGUNERA 09:00TIK 14:00RAPresentziala20
ALDAKETEN GARAIAN BIZO: ZIURGABETASUNAREKIN NOLA MOLDATZEN ZARA?2019-09-232019-09-26ASTELENETIK OSTEGUNERA 15:30TIK 19:30RAPresentziala16
GATAZKATIK EBAZPENERA2019-09-232019-09-26ASTELENETIK OSTEGUNERA 15:30TIK 19:30RAPresentziala16
OINARRIZKO GARBIKETA AGIRI PROFESIONALA (ERDIPRESENTZIALA)2019-09-302019-12-16ASTELEHENA 15:30TIK 19:30RAMistoa64
GARBIKETA AGIRI PROFESIONAL KUALIFIKATUA (ERDIPRESENTZIALA)2019-10-032019-12-19Asteazkena eta Osteguna 15:30TIK 19:30RAMistoa85
BALIO ERANTSIA EMATEN DUEN LIDERGOAK2019-10-072019-10-10ASTELENETIK OSTEGUNERA 15:30TIK 19:30RAPresentziala16
NOLA NEGOZIATU AKORDIORIK ONENA LORTZEKO2019-10-072019-10-10ASTELENETIK OSTEGUNERA 15:30TIK 19:30RAPresentziala16
FARMAZIA BULEGOAN ANTIMIKROBIANOAK2019-10-152019-12-03Kurtsoaren datak, taldeen eraketaren araberaTeleformazioa70
PEDIATRIA, HAURDUNALDIA ETA GERIATRIA FARMAZIA-BULEGOAN2019-10-152019-12-03Kurtsoaren datak, taldeen eraketaren araberaTeleformazioa70
AFEKTIBITATE ETA NEURODEGENERATIBO GORABEHERAK2019-10-152019-12-03Kurtsoaren datak, taldeen eraketaren araberaTeleformazioa70
TALDE ERAGINKORRAREN GARAPENA ETA PARTAIDETZA-ZUZENDARITZA2019-10-212019-10-24ASTELENETIK OSTEGUNERA 15:30TIK 19:30RAPresentziala16
GARBIKETA IKUSKATZAILEA2019-10-222019-10-30URRIAREN 22-23-28-29-30 15:30 TIK 19:30RAPresentziala20
BEZEROENGANAKO ERLAZIOAK EZAGUTZEKO ETA HOBETZEKO TRESNA GILTZARRIAK2019-10-282019-10-31ASTELENETIK ASTEAZKENA 15:30TIK 19:30RAPresentziala12
COACHINGNERA SARRERA: EKINTZARENTZAKO ENTRENAMENDURAKO TRESNA2019-11-042019-11-07ASTELENETIK OSTEGUNERA 15:30TIK 19:30RAPresentziala16
LANGILEENTZAKO MERKANTZIA ARRISKUTSUEN PRESTAKUNTZA2019-11-252019-11-27ASTELEHENETIK ASTEAZKENERA 09:00TIK 14:00RAPresentziala15
BILERA ERAGINKORREN KUDEAKETA2019-12-162019-12-19ASTELENETIK OSTEGUNERA 15:30TIK 19:30RAPresentziala16

Zuzen zuzeneko jadaneko ikastaro zerrenda erakusten

Cursos subvencionados. Para preinscribirse pinche sobre el titulo del curso.

IzenburuaData HasieraData amaieraOrdutegia eta egunakModalitateaIraupen
GARAIERA LANETAN TEKNIKARIA. KURTSO TEORIKO-PRAKTIKOA2019-09-092019-09-12ASTELEHENETIK OSTEGUNERA 14:00TIK 19:00RAPresentziala20
LANAREN TEKNIKARIA ATEX ETA GUNE KONFINATUETAN. KURTSO TEORIKO-PRAKTIKOA2019-09-232019-09-26ASTELEHENETIK OSTEGUNERA 09:00TIK 14:00RAPresentziala20
ALDAKETEN GARAIAN BIZO: ZIURGABETASUNAREKIN NOLA MOLDATZEN ZARA?2019-09-232019-09-26ASTELENETIK OSTEGUNERA 15:30TIK 19:30RAPresentziala16
GATAZKATIK EBAZPENERA2019-09-232019-09-26ASTELENETIK OSTEGUNERA 15:30TIK 19:30RAPresentziala16
OINARRIZKO GARBIKETA AGIRI PROFESIONALA (ERDIPRESENTZIALA)2019-09-302019-12-16ASTELEHENA 15:30TIK 19:30RAMistoa64
GARBIKETA AGIRI PROFESIONAL KUALIFIKATUA (ERDIPRESENTZIALA)2019-10-032019-12-19Asteazkena eta Osteguna 15:30TIK 19:30RAMistoa85
BALIO ERANTSIA EMATEN DUEN LIDERGOAK2019-10-072019-10-10ASTELENETIK OSTEGUNERA 15:30TIK 19:30RAPresentziala16
NOLA NEGOZIATU AKORDIORIK ONENA LORTZEKO2019-10-072019-10-10ASTELENETIK OSTEGUNERA 15:30TIK 19:30RAPresentziala16
TALDE ERAGINKORRAREN GARAPENA ETA PARTAIDETZA-ZUZENDARITZA2019-10-212019-10-24ASTELENETIK OSTEGUNERA 15:30TIK 19:30RAPresentziala16
GARBIKETA IKUSKATZAILEA2019-10-222019-10-30URRIAREN 22-23-28-29-30 15:30 TIK 19:30RAPresentziala20
BEZEROENGANAKO ERLAZIOAK EZAGUTZEKO ETA HOBETZEKO TRESNA GILTZARRIAK2019-10-282019-10-31ASTELENETIK ASTEAZKENA 15:30TIK 19:30RAPresentziala12
COACHINGNERA SARRERA: EKINTZARENTZAKO ENTRENAMENDURAKO TRESNA2019-11-042019-11-07ASTELENETIK OSTEGUNERA 15:30TIK 19:30RAPresentziala16
LANGILEENTZAKO MERKANTZIA ARRISKUTSUEN PRESTAKUNTZA2019-11-252019-11-27ASTELEHENETIK ASTEAZKENERA 09:00TIK 14:00RAPresentziala15
BILERA ERAGINKORREN KUDEAKETA2019-12-162019-12-19ASTELENETIK OSTEGUNERA 15:30TIK 19:30RAPresentziala16

Teleformakuntza arloko jadaneko ikastaroak erakusten

Cursos subvencionados. Para preinscribirse pinche sobre el titulo del curso.

IzenburuaData HasieraData amaieraOrdutegia eta egunakModalitateaIraupen
ACCESS 2010/2013 AURRERATUA2019-09-162020-03-31Kurtsoaren datak, taldeen eraketaren araberaTeleformazioa35
2019-09-162020-03-31Kurtsoaren datak, taldeen eraketaren araberaTeleformazioa30
AUTOMATA PROGRAMAGARRIAK S7 1200 I MAILA2019-09-162020-03-31Kurtsoaren datak, taldeen eraketaren araberaTeleformazioa50
AUTOMATA PROGRAMAGARRIAK S7 1200 II MAILA2019-09-162020-03-31Kurtsoaren datak, taldeen eraketaren araberaTeleformazioa50
OINARRIZKO ELEKTRIZITATEA2019-09-162020-03-31Kurtsoaren datak, taldeen eraketaren araberaTeleformazioa40
ELEKTRIZITATE INDUSTRIALA/ AUTOMATISMO ELEKTRIKOAK2019-09-162020-03-31Kurtsoaren datak, taldeen eraketaren araberaTeleformazioa45
ELEKTRONEUMATIKA2019-09-162020-03-31Kurtsoaren datak, taldeen eraketaren araberaTeleformazioa60
EXCEL 2010/2013 AURRERATUA2019-09-162020-03-31Kurtsoaren datak, taldeen eraketaren araberaTeleformazioa35
OINARRIZKO EXCEL 2010/20132019-09-162020-03-31Kurtsoaren datak, taldeen eraketaren araberaTeleformazioa30
FRANTSESA TELEFORMAKUNTZA (Maila guztien izenematea - mailaren froga egindo da)2019-09-162020-03-31Kurtsoaren datak, taldeen eraketaren araberaTeleformazioa50
INGELESA TELEFORMAKUNTZA (Maila guztien izenematea - mailaren froga egindo da)2019-09-162020-03-31Kurtsoaren datak, taldeen eraketaren araberaTeleformazioa50
HIDRAULIKA2019-09-162020-03-31Kurtsoaren datak, taldeen eraketaren araberaTeleformazioa50
INDUSTRI MANTENTZEA2019-09-162020-03-31Kurtsoaren datak, taldeen eraketaren araberaTeleformazioa70
OUTLOOK 2010/2013 REKIN LANAREN ANTOLAKETA2019-09-162020-03-31Kurtsoaren datak, taldeen eraketaren araberaTeleformazioa40
MEKANOGRAFIA ORDENAGAILUAREKIN2019-09-162020-03-31Kurtsoaren datak, taldeen eraketaren araberaTeleformazioa40
POWERPOINT 2010/2013 AURRERATUA2019-09-162020-03-31Kurtsoaren datak, taldeen eraketaren araberaTeleformazioa25
OINARRIZKO POWERPOINT 2010/20132019-09-162020-03-31Kurtsoaren datak, taldeen eraketaren araberaTeleformazioa25
EOLIKAS INSTALAZIO TEKNIKARIA2019-09-162020-03-31Kurtsoaren datak, taldeen eraketaren araberaTeleformazioa30
EGUZKI FOTOVOLTAIKOEN TEKNIKARIA2019-09-162020-03-31Kurtsoaren datak, taldeen eraketaren araberaTeleformazioa40
WORD 2010/2013 AURRERATUA2019-09-162020-03-31Kurtsoaren datak, taldeen eraketaren araberaTeleformazioa35
OINARRIZKO WORD 2010/20132019-09-162020-03-31Kurtsoaren datak, taldeen eraketaren araberaTeleformazioa30
KOSTUAK ETA AURREKONTUAK2019-09-162020-03-31Kurtsoaren datak, taldeen eraketaren araberaTeleformazioa25
FAKTURAZIOA2019-09-162020-03-31Kurtsoaren datak, taldeen eraketaren araberaTeleformazioa25
EZ FINANTZIARIENTZAKO FINANTZAK2019-09-162020-03-31Kurtsoaren datak, taldeen eraketaren araberaTeleformazioa40
FINANTIZAR ANALISIA ETA NOLA ULERTU BALANTZEAK2019-09-162020-03-31Kurtsoaren datak, taldeen eraketaren araberaTeleformazioa40
KONTRATU, NOMINAK ETA GIZARTE ASEGURANTZA2019-09-162020-03-31Kurtsoaren datak, taldeen eraketaren araberaTeleformazioa50
NAZIOARTEKO LOGISTIKAREN HASTAPENA2019-09-162020-03-31Kurtsoaren datak, taldeen eraketaren araberaTeleformazioa25
ADMINISTRAZIO PUBLIKOEN ADMINISTRAZIO-PROZEDURA ERKIDEKO 39/2015 LEGE2019-09-162020-03-31Kurtsoaren datak, taldeen eraketaren araberaTeleformazioa30
SEKTORE PUBLIKOKO KONTRATUEI BURUZKO LEGE BERRIAREN TEORIA ETA PRAKTIKA2019-09-162020-03-31Kurtsoaren datak, taldeen eraketaren araberaTeleformazioa30
ETEETAN KONTABILITATE PRAKTIKOA2019-09-162020-03-31Kurtsoaren datak, taldeen eraketaren araberaTeleformazioa60
KONTABILITATE PLAN OROKORRA2019-09-162020-03-31Kurtsoaren datak, taldeen eraketaren araberaTeleformazioa40
ERANTZUKIZUN ZIBILEKO ASEGURUA2019-09-162020-03-31Kurtsoaren datak, taldeen eraketaren araberaTeleformazioa20
GOOGLE TRESNEKIN PRODUKZIOA ETA LANKIDETZA2019-09-162020-03-31Kurtsoaren datak, taldeen eraketaren araberaTeleformazioa20
PERTSONA ARO DIGITALEAN2019-09-162020-03-31Kurtsoaren datak, taldeen eraketaren araberaTeleformazioa40
PERTSONEN ZUZENDARITZAK ETA TALENTUAREN GARAPENA2019-09-162020-03-31Kurtsoaren datak, taldeen eraketaren araberaTeleformazioa50
ETEn KUDEAKETA INTEGRALA2019-09-162020-03-31Kurtsoaren datak, taldeen eraketaren araberaTeleformazioa50
ERABAKI HARTZEA2019-09-162020-03-31Kurtsoaren datak, taldeen eraketaren araberaTeleformazioa30
SEGURTASUN ETA OSASUN KOORDINATZAILEA ERAIKUNTZA LANETAN2019-09-162020-03-31Kurtsoaren datak, taldeen eraketaren araberaTeleformazioa200
OHSAS 18001:2007 (EZARPENA ETA AUDITORETZA) – ISO 45001RA TRANTSIZIOA2019-09-162020-03-31Kurtsoaren datak, taldeen eraketaren araberaTeleformazioa100
SALMENTA TEKNIKAK ETA PLANGINTZA2019-09-162020-03-31Teleformazioa30
MINDFULNESS. AUTOESTIMUA, OREKA ETA ONGIZATEA2019-09-162020-03-31Kurtsoaren datak, taldeen eraketaren araberaTeleformazioa25
FARMAZIA BULEGOAN ANTIMIKROBIANOAK2019-10-152019-12-03Kurtsoaren datak, taldeen eraketaren araberaTeleformazioa70
PEDIATRIA, HAURDUNALDIA ETA GERIATRIA FARMAZIA-BULEGOAN2019-10-152019-12-03Kurtsoaren datak, taldeen eraketaren araberaTeleformazioa70
AFEKTIBITATE ETA NEURODEGENERATIBO GORABEHERAK2019-10-152019-12-03Kurtsoaren datak, taldeen eraketaren araberaTeleformazioa70
Menu